Кошик
299 відгуків
Маякська дорога, 24, Хлібодарське, Україна
+380 (96) 186-34-52
+380 (50) 414-33-23
ТОВ "БІО ЦЕНТР"

Деструктор для Приватного сектору

Деструктор для Приватного сектору

ДЕСТРУКТОР РОСЛИННИХ РЕШТОК

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРА

Затрати 207 грн. на 20соток (3л МБК)

Унікальний високоефективний мікробіологічний комплекс повністю готовий до використання.

До комплексу входять два мікробіологічних препарати на основі штамів грибів-антагоністів: Trichoderma viride (lignorum) (Триходермін М) та Trichoderma (Gliocladium) virens (Гліокладін М).

Норми внесення на ділянку :

-          до 5 соток: Триходермін М – 1л;

-          від 5 до 10 соток: Триходермін М – 1л + Гліокладін М -1л;

-          від 10 до 20 соток: Триходермін М – 2л + Гліокладін М -1л;

Внесення проводиться шляхом обприскування рослинних решток, опалого листя, місць компостування 2-3% робочим розчином препарату (препаратів) (на 10л робочого розчину 200-300мл одного, або обох препаратів).

Дана обробка сприяє формуванню корисної ґрунтової мікрофлори, прискорює розкладання рослинних решток, покращує родючість ґрунту за рахунок збагачення поживними речовинами, пригнічує розвиток патогенних організмів, що залишаються на рослинних рештках. Включення до деструкторного комплексу Гліокладін М робить його ефективним проти збудників білої гнилі.  Склеротиніоз, або біла гниль — одна з найпоширеніших грибкових хвороб у світі. Її збудником є сумчастий гриб Sclerotinia sclerotiorum. Він може уражувати понад 500 видів дводольних рослин. Поширення даного захворювання зумовлене кількома факторами, а саме: масове промислове вирощування соняшника в усіх регіонах, зберігання збудника в ґрунті протягом 5-7 років і широкий перелік культур які патоген може вражати.

В середньому в рослинних залишках злакових культур містяться 90% клітковини, 0,5% азоту, 0,25% фосфору, 0,8% калію, а також інші мікроелементи. З 5 тонн соломи в ґрунт повертається до 40 кг/га калію, 30-40 кг/га азоту, 20 кг/га фосфору. Це можна порівняти з внесенням 80 кг/га калійних, 190 кг/га азотних та 40 кг/га фосфорних добрив у фізичній вазі лою. Альо поживні елементи будуть доступні для рослини тільки через 3-4 роки після повного розкладання рослинних рештки. Крім того більшість фітопатогенних грибів (збудників фузоріоза, септоріозу і т. п.) також здатні до активного розкладання органічних речовин. Тому використання ДЕСТРУКТОРА МБК сприяє як прискоренню процесу мінералізації, так і пригнічує розвиток збудників захворювань.

Використання ДЕСТРУКТОРА МБК має позитивний вплив і на стан ґрунтів, особливо в несприятливих кліматичних умовах. Покращуються фізико-хімічні властивості ґрунту, в тому числі і його структура. Це обумовлено тім, що інтенсивна переробка компонентами ДЕСТРУКТОРА рослинних решток забезпечує ґрунт органічними речовинами та впливає на утворення гумусу так само як і підстилковий гній. Одна тонна рослинних решток по складу органічної речовини еквівалентна 3-4 тоннам гною.

Внесення азотних добрив (основного живлення NPK) в баковій суміші з ДЕСТРУКТОРОМ значно прискорює процес розкладання пожнивних решток.

 

Загальні рекомендації:

1. Перед застосуванням збовтати!

2. Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед заправкою оприскувача.

3. Розчин препарату зберігати не більше 3-х годин!

4. ВИКОРИСТОВУВАТИ В ВЕЧІРНІЙ ЧАС АБО В ПАСМУРНУ ПОГОДУ!!! БАЖАНО ПЕРЕД ОБРОБІТКОМ ГРУНТУ.

 

Заходи безпеки:

Препарат нетоксичний для людей, тварин і комах! При потраплянні препарату на шкіру чи в очі – промити водою.

 

Зберігання

Правила зберігання вказані на упаковці

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner